Poznaliśmy już najmniejszą drukarkę online. Oto Posnet Temo w nowej wersji!

Każdego dnia docierają do nas kolejne informacje na temat urządzeń fiskalnych online. Jak wiadomo, niedługo zaczną obowiązywać zmiany w ustawie o VAT, które umożliwią instalowanie i stosowanie modeli nowego typu. Dziś natomiast chcielibyśmy podzielić się tym, co wiemy na temat najmniejszej drukarki fiskalnej online, która w maju 2019 roku trafi do ofert dealerów technologii sprzedaży. Mowa oczywiście o nowej, jeszcze bardziej funkcjonalnej wersji Posnet Temo.

Bogata funkcjonalność w niewielkiej obudowie

Drukarki fiskalne z serii Posnet Temo zawsze były uznawane za najmniejsze i najlżejsze urządzenia rejestrujące tego typu, po które mogą sięgnąć polscy przedsiębiorcy. A już w szczególności wieloletni hit sprzedaży, czyli Temo HS EJ (model z elektroniczną kopią paragonów). Równocześnie jednak, drukarki te zawsze oferowały bogatą funkcjonalność oraz bardzo dobre parametry techniczne. Nie inaczej będzie w przypadku Posnet Temo Online. Urządzenie, które zadebiutuje na rynku już w maju 2019 roku, zyska rozwiązania doskonale znane z Temo HS EJ oraz oczywiście funkcje wymagane w drukarkach fiskalnych online.

Komunikacja z CRK i zabezpieczona pamięć chroniona

Posnet Temo Online już w standardzie zagwarantuje transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego – takie są wymogi techniczne, określone w Rozporządzeniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Warto jednak podkreślić, że Temo Online będzie mogła komunikować się z serwerami CRK zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. W pierwszym przypadku mowa o standardowym rozwiązaniu technologicznym, czyli podłączeniu drukarki przez USB do komputera, który zapewnia dostęp do internetu. Natomiast w drugim niezbędne okaże się zastosowanie opcjonalnego modułu komunikacyjnego Wi-Fi. To właśnie on zapewni przekazywanie wymaganych danych bez konieczności użycia kabli transmisyjnych.

Ponadto, drukarka fiskalna Posnet Temo Online będzie wyposażona w pamięć chronioną. To kolejna różnica w porównaniu z dotychczasowymi urządzeniami rejestrującymi (z kopią papierową lub elektroniczną). Do pamięci chronionej Temo Online trafią dane dotyczące prowadzonej sprzedaży, m.in. na temat wystawianych paragonów fiskalnych (cyfrowe kopie wspomnianych dokumentów). Drukarka zagwarantuje więc wygodne, rzetelne i bezpieczne przechowywanie ważnych informacji firmowych.

Przenośna drukarka Temo Online nie tylko do pracy mobilnej!

Posnet Temo Online z pewnością zostanie szybko skwalifikowana jako mała, przenośna drukarka fiskalna. Nie oznacza to jednak, że omawiany tu model sprawdzi się wyłącznie w mobilnych działalnościach gospodarczych. Pomimo kompaktowych gabarytów, Temo Online posiada parametry, które zaspokoją potrzeby nawet większych, stacjonarnych placówek handlowych bądź usługowych. Wystarczy wspomnieć o tym, że drukarka pozwoli m.in. na obsługę do 100 000 pozycji towarowych oraz wystawianie faktur VAT. Nowe urządzenie marki Posnet zyska też różnorodne protokoły oraz interfejsy komunikacyjne, dzięki którym bez problemu odnajdzie się w wielu rozwiązaniach systemowych.

 

Co sądzicie o drukarce Posnet Temo Online? Czy ma szansę odnieść taki sam sukces, jak dotychczasowe modele z tej serii? Piszcie w komentarzach!

Related Posts

Elzab Zeta Online – najważniejsze cechy i parametry techniczne drukarki

Zdaniem producenta modelu Zeta Online, czyli polskiej firmy Elzab, wspomniane urządzenie to mała drukarka fiskalna z dużymi możliwościami. W dzisiejszym wpisie postaramy się sprawdzić, czy faktycznie mamy do czynienia z taką technologią sprzedaży. Przyjrzymy się więc nie tylko najważniejszym parametrom i funkcjonalności drukarki fiskalnej Elzab Zeta Online, ale także jakości wykonania tego urządzenia rejestrującego. Zapraszamy […]

Read More

Niepozorny dokument o niebagatelnym znaczeniu – książka serwisowa

Praca przedsiębiorcy z urządzeniem rejestrującym polega w dużej mierze na prowadzeniu zróżnicowanej dokumentacji. Wystarczy tu wymienić wydawanie paragonów oraz gromadzenie ich kopii, sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych czy tworzenie ewidencji zwrotów bądź reklamacji. Swój istotny udział w tej dokumentacji ma również książka serwisowa, która z początku może się wydawać nieistotnym plikiem kartek. Warto więc nieco […]

Read More

1 Comment

  • Sandra on 20 kwietnia, 2019

    Jakoś mnie nie dziwi, że ten „tytuł” ponownie uzyskał ten model Posnetu 😉 swoją drogą, jako użytkowniczka Temo, mogę szczerze polecić ten model 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *