Kasy fiskalne Novitus z panelem dotykowym i systemem Android

admin

16 czerwca, 2021

Kasy fiskalne

1 Comment

Czy prowadzenie ewidencji sprzedaży przy użyciu kasy fiskalnej może przypominać korzystanie ze smartfona lub tabletu? Urządzenia rejestrujące, o których chcemy Wam dziś opowiedzieć, niemal na każdym kroku udowadniają, że jak najbardziej tak. Wśród kas fiskalnych Novitus znajdziemy bowiem modele, które nie tylko posiadają kolorowy panel dotykowy, ale także pracują w oparciu o system operacyjny Android. A to nie wszystkie zalety urządzeń rejestrujących polskiego producenta.

Które kasy posiadają ekran dotykowy i system Android?

Dzisiejszy artykuł w ogólnej formie odnosi się do 3 modeli kas rejestrujących marki Novitus: Next, Next Online oraz One Online. Mamy tu więc jedno urządzenie z elektroniczną kopią paragonów oraz dwa, które gwarantują m.in. transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Dzięki temu po model z panelem dotykowym oraz systemem operacyjnym Android mogą sięgnąć działalności reprezentujące różne branże. A z pewnością warto to rozważyć przy poszukiwaniu urządzenia rejestrującego dla firmy. Wspomniane kasy fiskalne są bowiem jednymi z najnowocześniejszych na polskim rynku technologii sprzedaży.

Co konkretnie zapewniają rozwiązania znane ze smartfonów?

Pierwsze, co przychodzi na myśl w kontekście omawianych technologii sprzedaży, to przyjazna i intuicyjna obsługa. W szczególności odnajdą się w niej osoby, które na co dzień korzystają ze smartfonów i tabletów. Można wręcz zaryzykować postawienie tezy, że obecność ekranu dotykowego i systemu Android w kasie fiskalnej zdecydowanie skraca czas potrzebny na opanowanie funkcji urządzenia rejestrującego sprzedaż (w porównaniu z „tradycyjnymi” modelami). Ponadto, w Next, Next Online i One Online mamy do dyspozycji wiele różnorodnych aplikacji. I nie są to wyłącznie programy sprzedażowe, czyli autorskie narzędzia od producenta. Kasy fiskalne z systemem Android zapewniają również dostęp do aplikacji znanych z urządzeń mobilnych, np. do kalendarza, kalkulatora, notatnika, poczty elektronicznej czy przeglądarki internetowej.

Dostęp do oprogramowania NoviCloud

Aplikacja chmurowa NoviCloud to rozwiązanie dostępne m.in. dla użytkowników kas fiskalnych Next, Next Online oraz One Online. Podstawowa funkcjonalność tego oprogramowania – archiwizacja danych i raporty – jest dostępna bezpłatnie dla każdego posiadacza wspomnianych urządzeń rejestrujących. Aplikację stworzoną przez Novitus można jednak znacząco rozbudować, tworząc z niej kompleksowe narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem. Jest to, rzecz jasna, opcjonalne i dodatkowo płatne. NoviCloud da się rozszerzyć m.in. o moduł magazynowo-rozrachunkowy czy funkcjonalność zapewniającą generowanie plików JPK (na podstawie danych dostępnych w oprogramowaniu). I co najważniejsze, samo „zarządzanie” odbywa się za pośrednictwem urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową. Innymi słowy, wspomnianymi kasami Novitus można więc niejako zdalnie „sterować” np. przy użyciu smartfona lub firmowego laptopa.

Related Posts

Jakie parametry i funkcje posiada kasa fiskalna Farex Pro 300 Online?

Farex Pro 300 Online to obecnie jedna z najtańszych kas rejestrujących nowszego typu, po jaką mogą sięgnąć polscy przedsiębiorcy. Urządzenie jest dostępne na rynku już od 2019 roku, a więc praktycznie od początku funkcjonowania w naszym kraju systemu fiskalizacji online. Jednak przekazywanie wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas to nie jedyna opcja, którą oferuje ten […]

Read More

Maksymalnie produktywna i wydajna – kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online

admin

21 grudnia, 2020

Kasy fiskalne

1 Comment

Posnet Bingo Max Online to nadal „świeża” propozycja dla przedsiębiorców. Kasa fiskalna polskiego producenta stosunkowo niedawno zadebiutowała na krajowym rynku technologii sprzedaży. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej możliwościom wspomnianego urządzenia. Sprawdzimy m.in. najważniejsze funkcje Bingo Max Online, parametry techniczne tego modelu oraz dostępne warianty nowej kasy fiskalnej od Posnet.

Read More

1 Comment

  • rix on 18 czerwca, 2021

    jak dla mnie next online od novitusa bije wszystkie inne kasy obecne na glowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *