Kasy fiskalne Elzab – 3 ciekawe modele i ich warianty

admin

6 listopada, 2017

Kasy fiskalne

1 Comment

Wśród kas rejestrujących, które obecnie produkuje Elzab, przez wszystkie możliwe przypadki na pewno odmieniany jest model K10. Pisząc wprost, to jedno z najpopularniejszych urządzeń fiskalnych na rynku. Ale w ofercie wspomnianej marki znajdziemy także inne, wyjątkowo praktyczne, solidnie wykonane i funkcjonalne kasy, które są często wybierane przez krajowych podatników. Warto przyjrzeć się bliżej tym modelom.

K10 – z panelem dotykowym i dodatkowymi interfejsami

Popularność kasy fiskalnej Elzab K10 nie powinna nikogo dziwić. Przypomnijmy, że to urządzenie rejestrujące, jako pierwsze na krajowym rynku, zostało wyposażone w obszerny, kolorowy panel dotykowy. Od tamtego momentu kasy fiskalne zbliżyły się do smartfonów nie tylko pod względem gabarytów, ale także sposobu obsługi czy funkcjonalności. Ponadto, w modelu K10, oprócz podstawowych rozwiązań technologicznych, można też zastosować „niestandardowe” udogodnienia dla handlu i usług. Ta kasa fiskalna Elzab jest dostępna w wariantach z dodatkowymi interfejsami komunikacyjnymi – Wi-Fi, Bluetooth oraz GPRS. W rezultacie, urządzenie może zapewniać współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży w trybie bezprzewodowym. Warto również podkreślić, że model K10 występuje w kilku wariantach kolorystycznych, np. biało-pomarańczowym, biało-zielonym i czarno-pomarańczowym.

Jota E – w 3 wersjach bazy PLU

Elzab Jota E to kasa tzw. średniego segmentu. Co oznacza to określenie? Że urządzenie znajduje zastosowanie w mniejszych, średnich i niektórych większych działalnościach gospodarczych. Innymi słowy, Jota E oferuje doskonałe połączenie funkcjonalności, jakości wykonania oraz ceny. Nie jest to najbardziej zaawansowany model na rynku, ale i tak zapewnia użytkownikom sporo korzyści. Wystarczy wspomnieć o możliwości skonfigurowania 71 skrótów klawiszowych czy długiej rolce papieru termicznego (80 metrów). Pytanie jednak, jakie ogniwa tej kasy rejestrującej da się dostosować do potrzeb firmy?

Dużą zaletą Elzab Jota E jest możliwość wyboru wariantu bazy towarowej. W tym przypadku mamy do czynienia z 3 wersjami technologicznymi – 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Urządzenie może więc służyć do obsługi mniejszego, średniego lub nieco większego asortymentu. Ponadto, kasa rejestrująca Elzab występuje w konfiguracji z dodatkowym interfejsem komunikacyjnym: portem sieciowym LAN. Natomiast złącze Ethernet zapewnia bardzo szybką współpracę z firmowym komputerem.

Mini E – z klawiaturą standardową lub modułową

Na koniec zostawiliśmy sobie niepozorne urządzenie fiskalne Elzab. Na pierwszy rzut oka Mini E to po prostu jedna z wielu małych kas rejestrujących. W praktyce okazuje się jednak, że właściciele tego modelu mogą zaprogramować nawet do 61 skrótów klawiszowych! Co więcej, urządzenie oferuje łatwą wymianę rolki papieru termicznego, przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej czy współpracę z 3 technologiami peryferyjnymi równocześnie, np. z wagą elektroniczną, szufladą i skanerem kodów. O wariantywności kasy Elzab Mini E świadczy zaś fakt, że model ten występuje w wersji z klawiaturą standardową bądź modułową.

 

Oferta kas fiskalnych od ELZAB

Related Posts

Jakie parametry i funkcje posiada kasa fiskalna Farex Pro 300 Online?

Farex Pro 300 Online to obecnie jedna z najtańszych kas rejestrujących nowszego typu, po jaką mogą sięgnąć polscy przedsiębiorcy. Urządzenie jest dostępne na rynku już od 2019 roku, a więc praktycznie od początku funkcjonowania w naszym kraju systemu fiskalizacji online. Jednak przekazywanie wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas to nie jedyna opcja, którą oferuje ten […]

Read More

Kasy fiskalne Novitus z panelem dotykowym i systemem Android

admin

16 czerwca, 2021

Kasy fiskalne

1 Comment

Czy prowadzenie ewidencji sprzedaży przy użyciu kasy fiskalnej może przypominać korzystanie ze smartfona lub tabletu? Urządzenia rejestrujące, o których chcemy Wam dziś opowiedzieć, niemal na każdym kroku udowadniają, że jak najbardziej tak. Wśród kas fiskalnych Novitus znajdziemy bowiem modele, które nie tylko posiadają kolorowy panel dotykowy, ale także pracują w oparciu o system operacyjny Android. […]

Read More

1 Comment

  • zdecydowana on 7 listopada, 2017

    k10 bardzo ciekawa, wiadomo, ale jednak moim praktycznym faworytem jest jota e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż CAPTCHA *