Kasy fiskalne Elzab – 3 ciekawe modele i ich warianty

admin

6 listopada, 2017

Kasy fiskalne

1 Comment

Wśród kas rejestrujących, które obecnie produkuje Elzab, przez wszystkie możliwe przypadki na pewno odmieniany jest model K10. Pisząc wprost, to jedno z najpopularniejszych urządzeń fiskalnych na rynku. Ale w ofercie wspomnianej marki znajdziemy także inne, wyjątkowo praktyczne, solidnie wykonane i funkcjonalne kasy, które są często wybierane przez krajowych podatników. Warto przyjrzeć się bliżej tym modelom.

K10 – z panelem dotykowym i dodatkowymi interfejsami

Popularność kasy fiskalnej Elzab K10 nie powinna nikogo dziwić. Przypomnijmy, że to urządzenie rejestrujące, jako pierwsze na krajowym rynku, zostało wyposażone w obszerny, kolorowy panel dotykowy. Od tamtego momentu kasy fiskalne zbliżyły się do smartfonów nie tylko pod względem gabarytów, ale także sposobu obsługi czy funkcjonalności. Ponadto, w modelu K10, oprócz podstawowych rozwiązań technologicznych, można też zastosować „niestandardowe” udogodnienia dla handlu i usług. Ta kasa fiskalna Elzab jest dostępna w wariantach z dodatkowymi interfejsami komunikacyjnymi – Wi-Fi, Bluetooth oraz GPRS. W rezultacie, urządzenie może zapewniać współpracę z innymi elementami systemu sprzedaży w trybie bezprzewodowym. Warto również podkreślić, że model K10 występuje w kilku wariantach kolorystycznych, np. biało-pomarańczowym, biało-zielonym i czarno-pomarańczowym.

Jota E – w 3 wersjach bazy PLU

Elzab Jota E to kasa tzw. średniego segmentu. Co oznacza to określenie? Że urządzenie znajduje zastosowanie w mniejszych, średnich i niektórych większych działalnościach gospodarczych. Innymi słowy, Jota E oferuje doskonałe połączenie funkcjonalności, jakości wykonania oraz ceny. Nie jest to najbardziej zaawansowany model na rynku, ale i tak zapewnia użytkownikom sporo korzyści. Wystarczy wspomnieć o możliwości skonfigurowania 71 skrótów klawiszowych czy długiej rolce papieru termicznego (80 metrów). Pytanie jednak, jakie ogniwa tej kasy rejestrującej da się dostosować do potrzeb firmy?

Dużą zaletą Elzab Jota E jest możliwość wyboru wariantu bazy towarowej. W tym przypadku mamy do czynienia z 3 wersjami technologicznymi – 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Urządzenie może więc służyć do obsługi mniejszego, średniego lub nieco większego asortymentu. Ponadto, kasa rejestrująca Elzab występuje w konfiguracji z dodatkowym interfejsem komunikacyjnym: portem sieciowym LAN. Natomiast złącze Ethernet zapewnia bardzo szybką współpracę z firmowym komputerem.

Mini E – z klawiaturą standardową lub modułową

Na koniec zostawiliśmy sobie niepozorne urządzenie fiskalne Elzab. Na pierwszy rzut oka Mini E to po prostu jedna z wielu małych kas rejestrujących. W praktyce okazuje się jednak, że właściciele tego modelu mogą zaprogramować nawet do 61 skrótów klawiszowych! Co więcej, urządzenie oferuje łatwą wymianę rolki papieru termicznego, przechowywanie kopii paragonów w formie elektronicznej czy współpracę z 3 technologiami peryferyjnymi równocześnie, np. z wagą elektroniczną, szufladą i skanerem kodów. O wariantywności kasy Elzab Mini E świadczy zaś fakt, że model ten występuje w wersji z klawiaturą standardową bądź modułową.

 

Oferta kas fiskalnych od ELZAB

Related Posts

Maksymalnie produktywna i wydajna – kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online

admin

21 grudnia, 2020

Kasy fiskalne

1 Comment

Posnet Bingo Max Online to nadal „świeża” propozycja dla przedsiębiorców. Kasa fiskalna polskiego producenta stosunkowo niedawno zadebiutowała na krajowym rynku technologii sprzedaży. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej możliwościom wspomnianego urządzenia. Sprawdzimy m.in. najważniejsze funkcje Bingo Max Online, parametry techniczne tego modelu oraz dostępne warianty nowej kasy fiskalnej od Posnet.

Read More

Niesłabnąca siła mobilnych kas fiskalnych – na czym ona polega?

admin

7 listopada, 2018

Kasy fiskalne

1 Comment

Wśród obecnych na rynku urządzeń rejestrujących można wyszczególnić pewne ich konkretne grupy. Przykładem takiego segmentu są np. mobilne kasy fiskalne. Dlaczego warto o nich wspomnieć? Bo chociaż nie w przypadku każdej działalności handlowej mogą okazać się wystarczające, to jednak bezsprzecznie cieszą się dużym uznaniem wśród przedsiębiorców. Z czego bierze się ta popularność?

Read More

1 Comment

  • zdecydowana on 7 listopada, 2017

    k10 bardzo ciekawa, wiadomo, ale jednak moim praktycznym faworytem jest jota e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż CAPTCHA *